12. veljače 2024.
Povodom jučerašnjeg Svjetskog dana bolesnika, danas je u župi Blaženog Alojzija Stepinca, proslavljen blagdan Majke Božje Lurdske, zaštitnice bolesnika, i zaštitnice kapelice OB Koprivnica. Misnom slavlju prisustvovali su djelatnici OB, predvođeni ravnateljem Matom Devčićem, kao i predstavnici naše Lige, na čelu sa predsjednicom dr. Andrejom Lukić Suknaić. Na misi je pjevao Zbor medicinskih sestara „Lucerna“. Po završetku molitve za sve bolesne i zahvalnice za ozdravljenja, podijeljen je sakrament Bolesničkog pomazanja onima koji ga nisu primili jučer. Nakon mise održan je mali domjenak za medicinsko osoblje kao zahvala za njihov trud, brigu i pomaganje bolesnima.