Nakon uspješnog humanitarnog koncerta „10 godina bez maestra“, članovi tamburaškog orkestra Podravka, nastavljaju svoj plemeniti cilj, ali ovog puta pod vodstvom maestra Jurice Hrenića i pod novim imenom „TO Krešo Lukačić
Tako su 4. veljače 2024, godine upotpunili svojim koncertom četvrti dan devetnice uoči proslave Stepinčeva u župi Blaženog Alojzija Stepinca u Koprivnici.
Vlč. Davor Šumandl, pozvao je sve prisutne da pomognu Ligi protiv raka Koprivničko-križevačke županije prikupiti dio sredstva koja nedostaju za kupnju prijenosne ultrazvučne sonde. Biskup u miru mons. Josip Mrzljak pohvalio je plemeniti cilj ovog okupljanja, Gđa Jelena Košutić je uz zvuke tambure, ponovno svojim predivnim glasom dotakla sva srca prisutnih.
Nakon koncerta mogla se u prostorijama Župe razgledati izložba filatelije vezane uz putovanja po svijetu našeg svetog Ivana Pavla II. Izložbu je pripremio Zdravko Magdić, a vlasnik i kolekcionar izloženih primjeraka je Darko Poljak.
Hvala svima koju su dali svoj doprinos!