20. studenoga 2025.
U mjesecu studenome – mjesecu borbe protiv raka i podizanja svijesti o važnosti prevencije i ranog otkrivanja malignih bolesti – s ponosom predstavljamo našu dobrotvornu izložbu doniranih umjetnina.
Zahvaljujemo svim donatorima koji su nam darovali svoje radove – i onima čija djela danas izlažemo, kao i onima koja ovoga puta nismo uspjeli predstaviti.
Iskrenu i veliku zahvalu upućujemo Muzeju grada Koprivnice, a posebno Saši i Renatu na stručnoj i predanoj postavi izložbe. Zahvaljujemo i Pučkom otvorenom učilištu na ustupljenom prostoru, a posebno Elizabeti Milanović Glavica, koja je uvijek tu kada treba podrška, pomoć ili savjet.
Pozivamo vas da pogledate izložene radove.