6. lipnja 2013.
ODRŽANA IZBORNA SKUPŠTINA ŽUPANIJSKE LIGE PROTIV RAKA
U utorak 4. lipnja 2013., u Zavodu za javno zdravstvo održana je godišnja i izborna skupština Lige protiv raka Koprivničko-križevačke županije. Prihvaćeni su izvještaji o prošlogodišnjem radu i financijskome poslovanju lige, a izabrano je i novo predsjedništvo Lige. Za predsjednicu je ponovno izabrana Marija Sačer, a predstavljen je i plan rada za tekuću godinu.
Skupštini je uz brojne goste, među kojima i više dužnosnika županijskih ustanova, i članove Lige nazočio i župan Darko Koren sa svojim zamjenikom Ivanom Palom.