26. listopada 2012.
SLJEDEĆI SASTANAK
Zadnji ovogodišnji sastanak Kluba bit će u utorak 13. prosinca 2012. u 17 sati, u predavaonici Zavoda za javno zdravstvo.
Obavijest:
Članarinu u iznosu 30 kuna dosad je platilo 47 članova i njima je uručena ispunjena članska iskaznica. Pristupnice Klubu ispunilo je i predalo znatno više osoba i oni će dobiti iskaznice kad uplate članarinu. Molimo da to učine na sljedećem klupskom sastanku 13. prosinca, kako bismo krajem godine ispunili svoje obveze prema Ligi.